O nas

Firma eurologic od lat specjalizuje się w pracach ziemnych, specjalistycznych usługach transportowych, pracach budowlanych, usługach ładunkowych oraz pracach rolnych. Na rynku funkcjonujemy już od 2008 roku.  W tym czasie nasza firma zapracowała na miano wiarygodnego partnera w biznesie. To ważne, gdyż nasze usługi polecają firmy, instytucje oraz osoby indywidualne w Rzeszowie, sąsiednich miejscowościach oraz na terenie całego Podkarpacia.

Możemy pochwalić się profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. W skład bazy sprzętowej wchodzą specjalistyczne koparko-ładowarki (marki Case i JCB), fachowe kosiarki (marki Kubota, Mulczer i Perfect), ciągniki (marki Case i John Deere) oraz glebogryzarka, minikoparka, pługi, piaskarki, przyczepy, walce i rębak. Wymienione marki potwierdzają fakt, iż nasz sprzęt to niezawodne maszyny renomowanych producentów. Dodatkowo nasze brygady to sprawdzeni fachowcy z odpowiednim przeszkoleniem, znajomością zasad BHP oraz specjalistycznymi kwalifikacjami. Każdy z nich systematycznie podnosi swoje umiejętności poznając w praktyce nowoczesne urządzenia światowych marek.

Do licznych zleceń realizowanych przez pracowników firmy eurologic należą prace ziemne i wykopy fundamentów, realizacje przyłączy, budowa dróg i parkingów, załadunek i przewóz ładunków, wyburzenia i rozbiórki, usługi koszenia, prace porządkowe oraz odśnieżanie i wywóz śniegu. Zakres robót, który realizują nasze ekipy powoduje, że praca jest wykonywana podczas całego roku. Systematycznie wprowadzamy także kolejne specjalizacje i nowy sprzęt zwiększając tym samym zakres prac, które wykonujemy.

Firmę eurologic wyróżnia profesjonalizm, dzięki czemu możemy pochwalić się zaufaniem wielu klientów. Z powodzeniem realizujemy każde zlecenie przy wysokim poziomie wykonania usług. Naszym atutem jest terminowość realizacji, gwarancja wykonanej pracy, indywidualne podejście do oczekiwań zleceniodawcy oraz atrakcyjne ceny. To powoduje, że nasze usług są cenione na rynku i często wybierane przez klientów.